צילום תל אביב ולוקיישנים נוספים

לאחר שבחרתם את הצלם המועדף עליכם, כדאי להתחיל לחשוב על לוקיישנים מעניינים להצטלם בהם. ישנם קונספטים שונים לצילום, יש שמעדיפים את הסגנון האורבני הכולל צילום על כבישים או מול בניינים גבוהים, אחרים מעדיפים את הסגנון הכפרי לדוגמא חוות סוסים או גן חיות. הדרך הטובה ביותר להחליט איפה תרצו להצטלם, היא לשוחח וקודם לראות אם שניכם נמצאים באותו ראש.

 

אם החלטתם ללכת על הסגנון האורבני צילום תל אביב הוא פתרון מצויין.

 

לכו ותנסו בעצמכם להצטלם בלוקיישן שבחרתם כדוגמת בנייני עזריאלי או צומת מעריב, ובדקו האם אתם מתחברים לרעיון, לעיתים אנו חושבים משהו אחד ומגלים שזה לא תואם את הציפיות שלנו. קחו בחשבון שצילום אורבני אינו פרטי ועליכם להרגיש משוחררים מספיק כדי להצטלם במרכז תשומת הלב ומול המון אנשים זרים שעוברים ממש לידכם. אם הצטלמתם וחשתם כי הרעיון מתאים לכם מה טוב אך אם לא? ישנם אזורים בתל אביב להצטלם בהם שהם יותר פרטיים ורומנטיים כדוגמת יפו בה יש סמטאות יפהפיות בעלות מראה אותנטי וייחודי המזכירות את הסימטאות בירושלים. 

רעיונות ללוקיישנים מעניינים בתל אביב או צילום תל אביב

 

  • מגדלי עזריאלי - קניון עזריאלי - ניתן לצלם תמונות אומנותיות מגניבות ומעניינות בשילוב תנועת הדרגנועים ועוד

  • צומת מעריב - הצומת המוכרת ומרכזית בתל אביב יכולה להוות מתחם אורבני במיוחד לצילמו חוץ.

  • יפו העתיקה - למחפשים רומנטיקה בתל אביב עם נגיעות ירושלמיות.

  • טיילת תל אביב- הים הוא תמיד סביבה יפה, רומנטית ומעניניינת להצטלם בה.​

 

לסיכום, בכל סגנון צילום שתבחרו הקפידו לבדוק את התנאים בשטח, האם אתם באמת מתחברים לרעיון. וחשבו מה הייתם רוצים לצלם ואיפה, דבר זה יכול לעזור לכם ולצלם להגיע לרמת צילום גבוהה ולתמונות מרגשות ויחודיות.

 

 


 

צילום תל אביב | סטודיו אור
היכנס צור קשר
חנות אומנות הצילום