צילום חתונה אומנותי

תמונות ואלבומי חתונות בטוח שכבר ראיתם וגם בתערוכות של צילומי אומנות יש סיכוי רב שכבר ביקרתם. אז מהו צילום חתונה אומנותי? כשמו כן הוא- שילוב של השניים: צילום אירוע החתונה בשילוב אלמנטים אומנותיים, כאלה שיהפכו את אלבום התמונות שלכם לייחודי, מרשים, מרגש ובלתי נשכח!

 

אבל מהו ההבדל בין צילום רגיל לצילום חתונה אמנותי?

קיימות דרכים רבות לצלם אירוע מרגש ומיוחד כל כך כמו חתונה ובעבר מרבית תמונות החתונה נראו כמעט אותו הדבר כשסגנון הצילום שאפיין אותן היה ממש זהה. היום, לעומת זאת, הטכנולוגיה החדישה פותחת כמעט אין סוף אפשרויות ליצירתיות ותמונות חתונה יכולות להיות בסגנונות שונים עם לא מעט אלמנטים מיוחדים.

למעשה, ההבדל בין צילום רגיל לצילום אמנותי מתחיל עוד קודם, בשלב בחירת הצלם או הצלמים לחתונה שלכם: בצילום חתונה אומנותי הצילום מתבצע על ידי צלמים מקצועיים עם רקע בצילומי אומנות. צלמים אומנותיים ישתמשו בזוויות צילום שונות- חלקן מפתיעות מאוד, בלוקיישנים מיוחדים וגם הציוד שיהיה ברשותם הוא ציוד צילום חדיש במיוחד וברמה הגבוהה ביותר.

זאת ועוד, צילום חתונות אומנותי מתייחס ליום החתונה כולו ולא רק לאירוע עצמו.

 

בצילום אומנותי מלווים את הזוג הנרגש משעות הבוקר המוקדמות, דרך כל יום ההכנות ומתעדים את כל הרגעים- הגדולים והקטנים כאחד: את ארוחת הבוקר, את האיפור, את עיצוב השיער, את המפגש המרגש בין בני הזוג וגם נקודות חן חבויות וקסומות באולם או בגן האירועים.

אגב, בצילום חתונה אומנותי משתמשים בטכניקות צילום, השאובות מעולם אומנות הצילום, טכניקות שניתן לפגוש בהן גם בצילומי אופנה ובפרסומות.  

רוצים גם אתם צילום אומנותי לחתונה שלכם? כך תעשו זאת:

  • בחרו בצלם אומן, כזה שבשבילו צילום הוא לא רק עבודה, זה גם תחביב, זו אהבה, זו... אמנות...! איך תוכלו לגלות זאת? בדקו את גלריית התמונות באתר האינטרנט של הצלם או בקשו ממנו לראות דוגמאות לעבודתו.  

 

  • וודאו שיש התאמה אישית ביניכם לבין הצלם: מהו הטעם שלכם? מהו הטעם שלו? האם הוא מקדיש מספיק זמן בכדי להכיר אתכם? בכדי ללמוד מה אתם אוהבים ומה מתאים לכם? האם הוא מבין את הסיפור הייחודי שלכם כזוג? כשכל התשובות לשאלות הללו חיוביות, תוכלו להירגע ולדעת שמצאתם צלם שמתאים לכם, שגם יוכל לשלב בתמונות האומנותיות את הסיפור המיוחד שלכם.

 

  • וודאו שהצלם משתמש בציוד חדשני.

 

  • אל תפחדו לצאת מהשגרה! לוקיישנים מקוריים, רעיונות יצירתיים, שימוש בחפצים מיוחדים ומזוויות חדשות- כל אלה הם חלק מהעניין.


 

צילום חתונה אומנותי | סטודיו אור לצילום
היכנס צור קשר
חנות אומנות הצילום